POZOR! 30.6. se nehraje!
a další kolo se překládá na neděli 8.7. Viz zápis 27.kola.

1. Příští kolo se místo soboty 28.4. bude hrát v úterý 1.5. od 17,00 hod

2. Další kolo se místo soboty 5.5. bude hrát v úterý 8.5. od 17,00 hod (obojí je kvůli volným úterkům a výjezdům lidí mimo Prahu)

3. Další kolo se místo soboty 12.5. bude hrát v neděli od 17,00 hod (kvůli výjezdu do Chorvatska k turnaji v Záhřebu)

4. Další kolo se místo 19.5. odehraje 20.5. od 17,00 hod (kvůli sobotnímu turnaji na Plácku s Altherren Frankfurt)

Plácek připravuje 5. ročník memoriálu Karla Waltera a oslavy 15. výročí založení klubu. Pozvánku na turnaj a propozice naleznete zde.

V sobotu 24.3. proběhne od 8,30h na Plácku jarní brigáda. Přijďte v hojném počtu. Zápas (či turnaj) může začít později, ovšem tak, abychom se po brigádě a fotbalu mohli odměnit U zlatého tygra, kde je na 16.hodinu zamluveno 8-10 míst.

Léto 2007 se blíží. 

Výbor FKPS přichází s nápady a nabídkou zájezdů v termínech letních prázdnin. Bližší informace naleznete na webu v sekci akce klubu. 

Hracím dnem je opět sobota od 10:15 hod. 

V neděli 10.12.06 se od 10:15 hod. hraje na plácku závěrečný turnaj sezóny 2006. 

Poté je Na Vraždě, alias Euréce od 15:00 hod. členská schůze FKPS.

Plácek Spořilov blahopřeje novopečenému tatínkovi a mamince k dalšímu přírůstku do rodiny. Chlapeček nebo hočička ? 

Dnes už o tom nemůže být pochyb.

Hráči Plácku Spořilov nastoupili za spořilovskou restauraci Euréka a porazili restauraci U Marčanů. 

Komentář k přátelskému utkání zde.

sobotu dne 20.5.2006 proběhnou na Plácku oslavy 45. narozenin 

July Maříka, Tibora Kužela, Martina Zelenky, Petra Weissera, Martina Lehockého a Jiřího Matouška.

Hrát se tedy bude v sobotu od 10,15hod. a pak to vypukne. Tak si přijďte zahrát a pak pobýt.

Vše nejlepší do nového roku

přeje všem příznivcům 

FK Plácek Spořilov
V posledním utkání roku 2005 Plácek opět prokázal svoji herní kvalitu a porazil mužstvo Hartmanic. Podrobnosti k utkání naleznete zde a fotky zde.

V předvečer svátku svatého Mikuláše řádili na Spořilově čert s Mikulášem.

Poznáte je?

U kronikářů vyděsili Vojtu, ale po básničce ho odměnili plzeňským, kronikář dostal i bez básničky dvě krásné brambory. Asi za ty nedávné dvě krásné vlastní branky.

Plácek opět dostal nabídku na léto, která byla připravena s ohledem na termín letních prázdnin. Což takhle zout kopačky a sednout na kolo ? Ti línější se mohou válet na lodi. Bližší nformace k "Chorvatsku na lodi a na kole" zde.

Plácek Spořilov navázal na řadu vítězných přátelských utkání a tentokrát porazil starou gardu Jílového. Podrobnosti naleznete zde.

Výbor FKPS zve na silvestra. Pozvánku a podrobnosti naleznete zde.

Vítězné mužstvo Plácku

Přinášíme stručně pár informací z výborně připraveného a po všech stránkách zdařilého zájezdu na Moravu ve dnech 17. – 18. 9. 2005.

V rámci letního soustředění sehrál FK Plácek přátelské utkání proti Sokolu Okrouhlice.

16.7. 2005 se uskutečnilo na Stadionu přátelství na Strahově přátelské utkání mezi týmy FK Plácek Spořilov, ČR a International FC, Velká Británie. Skromný zápis zde.

Pozor!!! V sobotu 23. 7. 2005 před odjezdem na letní soustředění je v 10.15 hod. normální utkání na Plácku. Program soustředění zde

V sobotu 28.5. 2005 jsme na plácku uvítali dalšího zahraničního soupeře - Altherren. Chcete se dozvědět více ?

Pozor!!! Příští kolo se hraje už v pátek 27.5.2005. Sraz v 18 hod. V sobotu se hraje na plácku turnaj za účastí FK Plácek Spořilov a 2 týmů z Německa (cca 11 - 15 hod.). Podrobnosti naleznete v zápise z 21.kola.

V pátek 20.5. 2005 sehrál na Strahově FK Plácek Spořilov přátelské utkání s týmem FC Lion z Velké Británie. Utkání skončilo remízou 1:1. Podrobnosti s fotkami přinášíme zde (English version here).

FK Plácek Spořilov umí hrát i na velkém hřišti. O tom se 2.5.2005 na hřišti Přední Kopaniny přesvědčilo mužstvo DHL Praha, které podlehlo Plácku 2:4. Informace o utkání přinášíme zde.

Nováček Jan Svoboda už je dohola. Vzpomínku na aprílové červánky přinášíme zde. Co se dělo na sobotní brigádě zachytil objektiv Vojty Zimy.

Našli jsme pro Vás na I-netu zajímavý videoklip. (Upozornění pro majitele pomalého připojení - velikost souboru je 1,8 MB)

 

Maličký Standa Pelc alias Ronaldo... 

 

Zdraví 

Standa Pelc senior

Soudce P.F. není k zastižení. Pilně totiž trénuje a dává góly. Není divu, že se ocitl na čele střelecké tabulky.

Vybrali jsme pro Vás z denního tisku

(Večerník Praha 7.1.2005)

  i ty kluku jeden!

 

První utkání v roce 2005 (ale už 2. kolo dalšího ročníku) se hraje v neděli, abyste měli čas vystřízlivět. Akorát Čápovi by to mohlo být jedno. Jak se zhostil své milé povinnosti kronikáře Jirka Zima, můžete posoudit v jeho prvním zápise (1.kolo).
Ještě nezačala zima a už jsme dostali typ na léto. Což takhle Chorvatsko na lodi a na kole ? Informace zde.
Po dlouhé době se místo na domácím hřišti hrálo na umělce "U Kulíka". Jelikož se nám blíží konec roku, bude třeba opět zasednout k jednacímu stolu. Tentokrát to vypadá na mimopražské zasedání. Bližší informace pozvánku a program naleznete v sekci akce klubu.
V pátek 29.10.2004 proběhlo na hřišti v Horních Měcholupech utkání Plácek - Zlatý tygr. Plácek pokračuje ve šňůře neporazitelnosti a tentokrát zvítězil 7 : 0. Komentář kronikáře naleznete zde.
Plácek dosáhl dalšího skvělého úspěchu a vyhrál tunaj v Čimicích. Pohlednici z turnaje naleznete zde.
Poslední utkání v posledním čtvrtletí tohoto roku se odehrálo netradičně v pátek za velké účasti hráčů. Že by to byl důvod ke změně hracího dne ? Příčinou byl zájezd do vinných sklepů na Moravě. Informaci o tom, jak to všechno dopadlo, naleznete zde a to jak slovem tak okem pohotového fotografa.
Pomalu nám končí léto a blíží se zima. Plácek připravuje zájezd na lyžování ve Francii. Podrobnosti naleznete v sekci akce klubu.
Po 12 letech dochází ke změně na čele historické tabulky střelců. 7 brankami v posledním kole sesadil s trůnu dlouholetého krále Julu Maříka úřadující předseda klubu Jakub Zelenka. A pak že činovníci a bafuňáři neumějí hrát fotbal.

Standa Pelc na mateřské vychovává nástupce klubu. Který portugalský reprezentant bude asi vzorem?  Věřme, že příklady táhnou.

Za zmínku jistě stojí pokus Ing. Nováka a nedávno Milana Migy. Snad nebudeme muset založit ženskou větev klubu ?!?

Podívejte se.

Poslední utkání na Plácku se hrálo za úmorného vedra opět bez rozhodčího. Některým hráčům se po rozhodčím stýskalo a dovolávali se ho, jak mohli. Pouhý jeden gól rozhodl o vítězství červených. Komentářů k utkání se dočkáte, až se nám po dovolené vrátí funkcionář klubu pověřený vedením kroniky. Snad nám brzy začne pracovat a smažeme tak informačního maňasa.
Krátké ohlédnutí za zájezdem do Paříže a letním soustředěním Plácku - stručně slovem, ale hlavně obrazem.

Nahlédněte.

Plácek Spořilov blahopřeje Milanovi Migovi k otcovství. Hodně zdraví přejeme dcerce Kristýnce a ženě Ditě.

a je to holka

dcera Kristýnka

Dita, Kristýnka a Milan

Prázdniny a dovolené dočasně ochromily aktuálnost stránek. O zájezdu do Francie a náročném soustředění v Čechách se brzy dozvíte ať už od přímých účastníků nebo z připravovaných příspěvků na webu. Chvilku strpení. Samozřejmě, že na plácku se stále hraje každou sobotu i v době prázdnin.
Konečně se na Plácku opět sešla spousta hráčů a muselo se hrát turnajovým způsobem. Výsledky naleznete zde.
2. ročník memoriálu Karla Waltera se vydařil. Výsledky turnaje naleznete zde.
Po utkání Plácku s DHL na Přední Kopanině proběhla v pizzerii u Tibora zdařilá beseda o sportu. Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, ukázka alespoň části toho, o co přišli.
Letní akce v Chorvatsku se vzhledem k průtahům v organizaci, změnám a opadajícímu zájmu ruší. Namísto Chorvatska je plánováno soustředění v tuzemsku. Bližší informace najdete v sekci akce klubu. Organizuje M.Zelenka a Jula Mařík.
Plácek připravuje 2. ročník memoriálu Karla Waltera. Pozvánku na turnaj a propozice naleznete zde.
Do hola Petr Fassati. Vlasů mu však bylo líto, takže ho to stálo litr.
V lednu se na Plácku objevil i Dušan Uhrin. Na Bohemku se vrací jako trenér (aktualita z tisku).
Vypadá to, že o kvalitě hráčů Plácku budou brzy vědět i v Číně. Člen klubu a hráč Bohemians Praha Miroslav Obermajer se vrátil z testů v Turecku. Zamíří Obr mezi obry ? (aktuality z webu Bohemians Praha).
Jak vypadá tělo Obra na Plácku pro změnu zezadu můžete vidět zde (poznávací znamení - modré trenky).

Hádanka.

Vítězem zimního turnaje O pohár starosty Prahy 13 se stali bývalí hráči Sparty Praha hrající pod hlavičkou Zlatého tygra, za které nastoupil i jeden z členů klubu. Poznáte ho ? Kdo neuhodne, ať zalistuje v příspěvcích do diskuze klubu a seznamu hráčů.