Pozor !!! Léto pomalu končí a blíží se zima. Plácek připravuje lyžování ve Francii. Podrobnosti naleznete v sekci akce klubu.

Po 12 letech dochází ke změně na čele historické tabulky střelců. 7 brankami v posledním kole sesadil s trůnu dlouholetého krále Julu Maříka úřadující předseda klubu Jakub Zelenka. A pak že činovníci a bafuňáři neumějí hrát fotbal.

 

Standa Pelc na mateřské vychovává nástupce klubu. Který portugalský reprezentant bude asi vzorem?  Věřme, že příklady táhnou.

Za zmínku jistě stojí pokus Ing. Nováka a nedávno Milana Migy. Snad nebudeme muset založit ženskou větev klubu ?!?

Podívejte se.

Poslední utkání na Plácku se hrálo za úmorného vedra opět bez rozhodčího. Některým hráčům se po rozhodčím stýskalo a dovolávali se ho, jak mohli. Pouhý jeden gól rozhodl o vítězství červených. Komentářů k utkání se dočkáte, až se nám po dovolené vrátí funkcionář klubu pověřený vedením kroniky. Snad nám brzy začne pracovat a smažeme tak informačního maňasa.

Krátké ohlédnutí za zájezdem do Paříže a letním soustředěním Plácku - stručně slovem, ale hlavně obrazem.

Nahlédněte.

 

Plácek Spořilov blahopřeje Milanovi Migovi k otcovství. Hodně zdraví přejeme dcerce Kristýnce a ženě Ditě.

 

 

 

 

a je to holka

dcera Kristýnka

Dita, Kristýnka a Milan

Prázdniny a dovolené dočasně ochromily aktuálnost stránek. O zájezdu do Francie a náročném soustředění v Čechách se brzy dozvíte ať už od přímých účastníků nebo z připravovaných příspěvků na webu. Chvilku strpení. Samozřejmě, že na plácku se stále hraje každou sobotu i v době prázdnin.

Konečně se na Plácku opět sešla spousta hráčů a muselo se hrát turnajovým způsobem. Výsledky naleznete zde.

2. ročník memoriálu Karla Waltera se vydařil. Výsledky turnaje naleznete zde.

Po utkání Plácku s DHL na Přední Kopanině proběhla v pizzerii u Tibora zdařilá beseda o sportu. Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, ukázka alespoň části toho, o co přišli.

Letní akce v Chorvatsku se vzhledem k průtahům v organizaci, změnám a opadajícímu zájmu ruší. Namísto Chorvatska je plánováno soustředění v tuzemsku. Bližší informace najdete v sekci akce klubu. Organizuje M.Zelenka a Jula Mařík.

Plácek připravuje 2. ročník memoriálu Karla Waltera. Pozvánku na turnaj a propozice naleznete zde.

Do hola Petr Fassati. Vlasů mu však bylo líto, takže ho to stálo litr.

V lednu se na Plácku objevil i Dušan Uhrin. Na Bohemku se vrací jako trenér (aktualita z tisku).

Vypadá to, že o kvalitě hráčů Plácku budou brzy vědět i v Číně. Člen klubu a hráč Bohemians Praha Miroslav Obermajer se vrátil z testů v Turecku. Zamíří Obr mezi obry ? (aktuality z webu Bohemians Praha).

Jak vypadá tělo Obra na Plácku pro změnu zezadu můžete vidět zde (poznávací znamení - modré trenky).

 

Hádanka.

Vítězem zimního turnaje O pohár starosty Prahy 13 se stali bývalí hráči Sparty Praha hrající pod hlavičkou Zlatého tygra, za které nastoupil i jeden z členů klubu. Poznáte ho ? Kdo neuhodne, ať zalistuje v příspěvcích do diskuze klubu a seznamu hráčů.